Kradzież sklepowa we Wschowie. Mężczyzna dwa razy okradł tę samą drogerię. Policja szuka złodzieja i prosi o pomoc w jego rozpoznaniu.

Strzelał do zwierząt z wiatrówki. Dwa koty doznały poważnych obrażeń. Policja zatrzymała do sprawy 72-letniego mężczyznę.

Zatankował paliwo i odjechał. Teraz mężczyzny szuka policja we Wschowie. Mundurowi ujawnili jego wizerunek i proszą o pomoc.

Niebezpieczna sytuacja na drodze we Wschowie. Kierowca osobówki prawie potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Teraz szukają go policjanci.

Znalazł kartę i płacił za zakupy. Zanim młoda kobieta się zorientowała, mężczyzna zdążył odwiedzić kilka sklepów. Teraz został zatrzymany przez policję.

Pościg pod Wschową. Policjanci ścigali kierowcę BMW. Młody mężczyzna w trakcie ucieczki porzucił auto. Udało się go zatrzymać w innym pojeździe.

Prokuratura podała nowe fakty w sprawie tragedii koło Wschowy. W aucie na polnej drodze ujawniono ciało 13-letniej dziewczynki i jej 41-letniego ojca.

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany we Wschowie. 58-latek jechał z Belgii do Radomia. Dalej w trasę nie pojechał.

Strona 1 z 10

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u