Lubuska Policja ma nowych funkcjonariuszy. Policjanci już ślubowali, a po ukończeniu kursu podstawowego trafią do różnych jednostek w województwie.

Zaginęła Maria N. z Zielonej Góry. Młoda dziewczyna wyszła z domu i przepadła bez śladu. 19-latki szuka już policja.

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze. Mundurowi w centrum miasta zatrzymywali kierowców, którzy przekraczali prędkość.

Niemowlę z poważnymi obrażeniami mózgu trafiło do szpitala w Zielonej Górze. Rodzice chłopca usłyszeli już zarzuty. Grozi im nawet 20 lat pozbawienia wolności. 

Skatowane niemowlę trafiło do szpitala w Zielonej Górze. Stan dziecka był poważny. Stwierdzono u niego m.in. rozległe obrażenia mózgu. Rodzice zostali już zatrzymani.

Para złodziei okradała posesje koło Zielonej Góry i Sulechowa. Wpadli, bo pokrzywdzeni zauważyli ich samochód. Teraz kobieta i mężczyzna staną przed sądem.

Zaginął Jarosław Topolski. Starszy mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim przepadł. 53-latka szuka policja z Zielonej Góry.

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali za przekroczenie prędkości znanego im kierowcę. Znanego, bo wpadł w tym miejscu w piątek i wtedy stracił prawo jazdy.

Strona 1 z 126

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u