Został zatrzymany na drodze koło Lubska za przekroczenie prędkości. Okazało się, że 40-latek jechał skradzionym samochodem. Grozi mu 5 lat więzienia.

Ciężarówka wjechała do rowu na drodze krajowej nr 27 na odcinku Żary - Nowogród Bobrzański. Trasa jest całkowicie zablokowana, bo naczepa stoi w poprzek jezdni.

W okolicach Jasienia ujawniono zwłoki kobiety w lesie. Policjanci próbują ustalić jej tożsamość. Opublikowali zdjęcia tatuaży i liczą na pomoc.

Adrian Wiśnik jest poszukiwany listem gończym od 2009 roku. Ostatnie ustalenia policji wskazują, że może być na terenie Zielonej Góry.

Garażowa fabryka nielegalnych papierosów zlikwidowana przez policjantów z Żar. Do sprawy zatrzymano 51-letniego mężczyznę. Grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Śmiertelny pod Lubskiem. Na trasie Brody - Lubsko osobowe BMW wypadło z drogi. Dwie młode osoby nie żyją, jedna trafiła do szpitala. 

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 12 pod Żarami. Trzy osoby trafiły do szpitali. Droga jest zablokowana!

Gruzin zaatakował policjanta w Żarach przy użyciu śrubokręta. 41-latek został już zatrzymany. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Strona 1 z 11

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u