Lotnisko Zielona Góra Babimost. Dziś historyczny dzień, bo odbył się pierwszy lot z Babimostu do Taby. Połączenie obsługują Polskie Linie Lotnicze LOT.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Już jutro pierwszy lot z Babimostu do Taby w Egipcie. Połączenie obsłużą Polskie Linie Lotnicze LOT.

Lotnisko Zielona Góra Babimost z kolejnym rekordem. W czerwcu port obsłużył blisko 4500 pasażerów. - Dobra passa trwa - podkreślają Państwowe Porty Lotnicze.

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Ruszają nowe połączenia na wakacje. Polskie Linie Lotnicze LOT będą realizować rejsy z Babimostu do Gdańska i Burgas (Bułgaria).

Lotnisko Zielona Góra Babimost. Kolejne połączenie wakacyjne już pewne. Polskie Linie Lotnicze LOT będą realizować rejsy z Babimostu do Chorwacji (Rijeka). Trwa sprzedaż biletów.

Polskie Linie Lotnicze LOT zostają w Lubuskiem na 2022 rok. Województwo lubuskie dołoży przewoźnikowi blisko 12 milionów złotych. Czy będą nowe połączenia?

Już jutro, 23 grudnia, Polskie Linie Lotnicze LOT zrealizują pierwszy rejs z Babimostu do Lwowa. Czy wkrótce z lubuskiego lotniska polecimy też do Londynu?

Już dziś Polskie Linie Lotnicze LOT miały zrealizować pierwszy rejs z Babimostu do Lwowa. Samolot jednak nie odleci. Przesunięto loty inauguracyjne.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u