Południowa obwodnica Zielonej Góry. Kończy się budowa ronda na DK27 w rejonie Świdnicy. Drogowcy chcą zlikwidować ruch wahadłowy.

Południowa obwodnica Zielonej Góry. Trwa budowa ronda na DK27 w rejonie Świdnicy. Większość już zrobiona, ale kierowcy nadal muszą liczyć się z utrudnieniami.

Trwa budowa południowej obwodnicy Zielonej Góry. Prace idą pełną parą! Zobacz nagranie z lotu ptaka, na którym widać postęp prac na przestrzeni 11 miesięcy!

Południowa obwodnica Zielonej Góry. Rusza budowa ronda w rejonie Świdnicy. Już wkrótce będą spore utrudnienia w ruchu. Droga do Wilkanowa zostanie zamknięta.

Południowa obwodnica Zielonej Góry. Od dziś rusza budowa ronda w rejonie Ochli. Wprowadzono ograniczenie prędkości, będą utrudnienia w ruchu.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak w trybie specustawy drogowej podpisał decyzję zezwalającą na realizację obwodnicy Zielonej Góry.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u