Pożar hali z toksycznymi odpadami w zielonogórskim Przylepie. Są nowe fakty w sprawie zdarzenia. Głos zabrała prokuratura, która dostała opinię biegłego.

Zabójstwo w Zielonej Górze. 56-latek ze Starego Kisielina zginął od wielu uderzeń i ciosów nożem. Napastnik popełnił samobójstwo.

Awantura domowa na wsi koło Świebodzina. Wszczął ją pijany ojciec, który zaczął szarpać syna. Zdenerwowany 17-latek poważnie ranił go nożem.

Tragiczny finał operacji w szpitalu w województwie lubuskim. 81-latek zmarł po zabiegu. Teraz sprawą zajmuje się prokuratura.

Skatowane niemowlę trafiło do szpitala w Zielonej Górze. Stan dziecka był poważny. Stwierdzono u niego m.in. rozległe obrażenia mózgu. Rodzice zostali już zatrzymani.

Tragedia w Gubinie. Napastnik skatował mężczyznę na śmierć. Podejrzany 35-latek został już zatrzymany.

Wypadek w Kargowej. Prokuratur złożył zażalenie na decyzję sądu, który nie aresztował 22-letniego kierowcy. Śledczy podali też nowe szczegóły.

Nieobliczalny mężczyzna terroryzował wieś pod Żaganiem. Mieszkańcy żyli w strachu. 51-latek został zatrzymany i nie przyznaje się do winy.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u