Blokada S3 rozpoczęta. Protest rolników został zaostrzony. Trasa będzie zamknięta całodobowo do odwołania, co spowoduje spore utrudnienia na S3.

Świecko zamknięte. Trwa protest rolników na polsko-niemieckiej granicy. Autostrada A2 została zablokowana przez ciągniki z Polski i Niemiec.

Protest rolników na S3 w Lubuskiem. Ciągniki całkowicie zablokowały trasę na wysokości Sulechowa. Utrudnienia na S3 dziś się zakończą. Rolnicy zawieszą strajk.

Protest rolników przybiera na sile. Ci zablokują przejście graniczne w Świecku oraz ważny węzeł drogowy w Lubuskiem. Blokada A2 może potrwać prawie miesiąc.

Protest rolników na S3. Ciągniki zablokowały trasę na wysokości Sulechowa. Rolnicy podjęli decyzję o przedłużeniu strajku. Utrudnienia na S3 potrwają dłużej.

Będzie kolejny protest rolników w Lubuskiem. Tym razem ciągniki zablokują trasę S3. Utrudnienia na S3 będą mogły występować aż przez miesiąc.

Protest rolników w Niemczech. Ciągniki rolnicze zablokowały drogę we Frankfurcie nad Odrą. Przejście polsko-niemieckie w Słubicach było zamknięte przez kilka godzin.

Protest rolników Zielona Góra. Na ulice wyjechało przeszło 200 ciągników, które dosłownie sparaliżowały miasto. "Mamy dość" - podkreślali rolnicy.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u