Przemyt narkotyków z Holandii udaremniony. Celnicy przechwycili środki na granicy. Wjeżdżały do Polski w busie.

Przemyt narkotyków z Holandii udaremniony. Służby przechwyciły kokainę i płynną amfetaminę, które wjechały do Polski w ciężarówce. To po zasadzce na granicy.

Przemyt narkotyków zakończony niepowodzeniem. Marihuanę, kokainę i metamfetaminę przechwyciła Krajowa Administracja Skarbowa. Do sprawy zatrzymano 27-latka.

Grupa przestępcza przemycała z Hiszpanii do Polski m.in. marihuanę, kokainę i haszysz. Do sprawy zatrzymano już łącznie 42 podejrzanych. Śledztwo nadal trwa.

Przemyt narkotyków przez granicę udaremniony. Krajowa Administracja Skarbowa znalazła w busie tabletki ecstasy i sadzonki marihuany.

Przemyt narkotyków przez granicę udaremniony. Krajowa Administracja Skarbowa wraz z policją znalazła w busie 13 kilogramów marihuany i kokainy.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Białegostoku ustalili, że przez granicę Polski planowany jest przemyt narkotyków z Holandii. "Kurier" został zatrzymany na granicy w Świecku. 

Gang motocyklowy zamieszany w przestępczy proceder. Jego członkowie przemycali marihuanę z Hiszpanii do Polski. Używali samolotu i ciężarówek.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u