Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ulicy Jagiellonki w Zielonej Górze. Z jednego z mieszkań wydobywał się dym.

Trzy zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do pożaru mieszkania w Zielonej Górze. Okazało się, że przypaliła się potrawa!

Trzy zastępy straży pożarnej wezwane do dymu wydobywającego się z mieszkania w Zielonej Górze. Mieszkaniec bloku zostawił potrawę na kuchence i poszedł spać.

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ulicy Chmielnej w Zielonej Górze. Ludzie zauważyli dym wydobywający się z mieszkania.

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w bloku przy ulicy Podgórnej w Zielonej Górze. Ludzie zauważyli dym wydobywający się z mieszkania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u