Już w piątek Rada Miasta Zielona Góra będzie obradować dwukrotnie. Głos będą mogli zabrać też mieszkańcy. To pokłosie pożaru hali z toksycznymi odpadami w Przylepie.

Lubuska Policja otrzyma środki finansowe dla policjantów w Zielonej Górze. To "pieniądze na dodatkowe patrole". Część radnych zwracała jednak uwagę, że policja sama powinna je sfinansować, skoro tylu policjantów chroniło Jarosława Kaczyńskiego.

Za nami kolejna, burzliwa Sesja Rady Miasta Zielona Góra. Przyjęto budżet na 2023 rok, ale nie brakuje kontrowersji. Prezydent znów uderza w radnych z PO.

Budżet Obywatelski w Zielonej Górze pójdzie w odstawkę. Tak zdecydowała Rada Miasta Zielona Góra. Zobacz, jak głosowali poszczególni radni.

Już we wtorek będzie obradować Rada Miasta Zielona Góra. Radni będą głosować m.in. w sprawie nazw ulic i podatku od środków transportowych. Sprawdź, co jeszcze.

Rada Miasta zdecydowała. Podatki w Zielonej Górze będą wyższe. Mieszkańcy zapłacą więcej, bo jak wskazuje Janusz Kubicki, marszałek "okradła" miasto z pieniędzy.

Czy Budżet Obywatelski w Zielonej Górze pójdzie w odstawkę? Jutro zadecyduje o tym na nadzwyczajnej sesji zwołanej przez prezydenta Rada Miasta Zielona Góra.

Wzrosną opłaty za wywóz śmieci w Zielonej Górze. Decyzję podjęła dziś Rada Miasta. Jakie są nowe stawki? Ile zapłacą mieszkańcy?

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u