Remont wiaduktu w Zielonej Górze. Wkrótce zamknięty zostanie przejazd pod konstrukcją, czyli ulica Dąbrowskiego. MZK Zielona Góra zmieni trasy autobusów.

Remont wiaduktu w Zielonej Górze. Konstrukcja na ulicy Zjednoczenia zostanie zamknięta dla autobusów i ciężarówek. MZK Zielona Góra zmienia trasy.

Remont wiaduktu w Zielonej Górze trwa. Konstrukcja na ul. Zjednoczenia jest jednak w opłakanym stanie, więc zostanie zamknięta dla autobusów i ciężarówek.

Remont wiaduktu w Zielonej Górze pochłonie 12,7 milionów złotych. Drogowcy ruszają do pracy na ulicy Zjednoczenia, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W Zielonej Górze znów będą korki. Zbliża się remont ulicy Zjednoczenia. Prace obejmą cały odcinek od wiaduktu aż do ronda PCK.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u