Drugie rondo na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem już wkrótce ma zostać ukończone. Jak idą prace? Zobaczcie zdjęcia z drona.

Będzie drugie rondo na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem. Plac budowy przekazano wykonawcy, więc prace rozpoczną się już wkrótce. Koszt to blisko 7,5 miliona.

Rondo na drodze krajowej nr 32 na odcinku Sulechów - Kargowa oddane do użytku. Inwestycja za blisko 5,8 miliona złotych ma poprawić bezpieczeństwo.

Nieustannie trwa budowa ronda na trasie Sulechów - Kargowa. Inwestycja ma zakończyć się pod koniec 2022 roku. Jak idą prace? Zobaczcie zdjęcia z drona.

Pierwsze rondo na drodze krajowej nr 32 koło Gubina zostało już w pełni ukończone. Inwestycja za blisko 3,8 miliona złotych ma poprawić bezpieczeństwo.

Będzie kolejne rondo na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem. Jak podkreśla GDDKiA Zielona Góra, inwestycja ma poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Rondo na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem miało być gotowe pod koniec lipca. Prace trwają jednak dalej. Jak wygląda postęp robót? Zobaczcie zdjęcia z drona.

Budowa ronda na drodze krajowej nr 32 cały czas trwa. Inwestycja planowo ma zakończyć się pod koniec 2022 roku. Jak wygląda postęp prac? Zobaczcie zdjęcia!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u