Zielonogórski Rower Miejski kończy szósty sezon w mieście. Czy mieszkańcy często korzystali z jednośladów? Wiemy, ile było wypożyczeń w 2023 roku.

Rower miejski Zielona Góra. Firma Nextbike Polska ponownie uruchomiła system wypożyczeń w mieście. Mieszkańcy mają do dyspozycji 400 rowerów.

Zielonogórski Rower Miejski kończy dziś piąty sezon. Mieszkańcy miasta nadal często korzystali z jednośladów. Ile było wypożyczeń w 2022 roku?

Rower miejski Zielona Góra. Firma Nextbike Polska ponownie uruchomiła system wypożyczeń. Mieszkańcy mają do dyspozycji 400 rowerów. Cennik się nie zmienił.

Rowery miejskie przypadły do gustu mieszkańców Zielonej Góry. W ubiegłym roku odnotowano 137 tysięcy wypożyczeń. Od dziś znów można skorzystać z jednośladów.

Zakończył się kolejny sezon Zielonogórskiego Roweru Miejskiego. W 2020 roku odnotowano blisko 137 tys. wypożyczeń jednośladów, zarejestrowało się też ponad 3400 nowych użytkowników!

Epidemia koronawirusa zablokowała je na ponad miesiąc. Od środy 6 maja w Zielonej Górze znów będzie można korzystać z rowerów miejskich.

Miasto Zielona Góra podjęło decyzję o wyłączeniu możliwości wypożyczenia rowerów miejskich. Wszystko w związku z koronawirusem.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u