Zorganizowana grupa przestępcza rozbita przez policję. Ujęto pięć osób powiązanych z narkotykowym gangiem. Nie wyklucza się kolejnych zatrzymań.

Napad w Żarach. Nieznani sprawcy uciekli z pieniędzmi. Wcześniej staranowali samochód konwojentów przewożących gotówkę. Trwa policyjna obława. Wezwano śmigłowiec.

Dworzec PKP w Rzepinie został ewakuowany. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Ponadto ruch pociągów został całkowicie wstrzymany.

Funkcjonariusze z elitarnych jednostek szkolili się w udzielaniu pomocy medycznej podczas działań bojowych. Kiedy prowadzony jest ostrzał, stanowi to trudne zadanie.

Grupa przestępcza przemycała z Hiszpanii do Polski m.in. marihuanę, kokainę i haszysz. Do sprawy zatrzymano już łącznie 42 podejrzanych. Śledztwo nadal trwa.

Zorganizowana grupa przestępcza okradała ciężarówki w Niemczech, a towar sprzedawała w Polsce. Policja zatrzymała 10 osób. To była wspólna akcja CBŚP i kontrterrorystów.

Akcja kontrterrorystów w Zielonej Górze. Policja nie informuje o szczegółach realizacji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u