Plaga pijanych kierowców w okolicach Świebodzina. Mundurowi jednego dnia zatrzymali trzy osoby na "podwójnym gazie".

Policyjna eskorta do szpitala w Zielonej Górze. Pomocy medycznej potrzebował 8-letni chłopiec. Do lecznicy wiozła go mama.

Lubuska Policja ma 49 nowych funkcjonariuszy. Stróże prawa ślubowali już na sztandar, a wkrótce po ukończeniu kursu podstawowego trafią do jednostek w regionie.

Policja zatrzymała po obławie 25-latka, który brutalnie ranił kobietę w miejscowości Borowe pod Żaganiem. Poszkodowana walczy o życie.

Jarosław Kaczyński odwiedził Nową Sól. W rejonie spotkania zgromadziła się liczna grupa przeciwników. Imprezę zabezpieczało mnóstwo policjantów z lubuskiego.

Jarosław Kaczyński był dziś w Zielonej Górze. Jego wizytę zabezpieczali policjanci z całego województwa. Na miejscu roiło się też od osób protestujących.

Nietypowa interwencja policji w Zielonej Górze. Mundurowi ściągali psa, który utknął na dachu budynku. Zwierzę trafiło już do właściciela.

Mężczyzna skazany na dwa lata odsiadki próbował uciec podczas legitymowania. Jeden z mundurowych rzucił się w pościg za 22-latkiem. Zobacz nagranie z kamery policjanta.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u