Został wezwany do komendy policji w Zielonej Górze, ale na pewno nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Został ukarany, bo zdjął przednią tablicę rejestracyjną w aucie.

Zdjął przednią tablicę rejestracyjną i wyjechał na ulice Zielonej Góry. Kierowca stracił prawo jazdy. Chwilę wcześniej wpadł inny kierujący bez "blachy".

Zdjął przednią tablicę rejestracyjną i wyjechał na ulice Zielonej Góry. Kierowca tłumaczył, że tak jest "ładniej". Dowodu nie stracił, ale zapłacił mandat.

Zdjął przednią tablicę rejestracyjną i wyjechał na ulice Zielonej Góry. Miał też niezgodne kierunkowskazy. Kierowca stracił dowód rejestracyjny.

Zdjął przednią tablicę rejestracyjną i wyjechał na ulice Zielonej Góry. Dowodu nie stracił, ale zapłacił mandat. To kolejny taki przypadek w mieście.

Zdjął przednią tablicę rejestracyjną, bo "nie pasowała" do jego auta. Policja zabrała mu dowód rejestracyjny. Po pięciu dniach mężczyzna znów został zatrzymany za to samo.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u