Samochód z nielegalnymi imigrantami ujawniony na krajowej "12" koło Wschowy. Mundurowi zatrzymali ośmiu obywateli Afganistanu i Ukraińca, który ich przewoził.

Samochód z nielegalnymi imigrantami zatrzymany przez pograniczników w powiecie żarskim. 51-letni Ukrainiec wiózł do Niemiec trzech obywateli Syrii.

Samochód z nielegalnymi imigrantami zatrzymany przez służby koło Świebodzina. 21-letni Polak wiózł do Niemiec czterech obywateli Syrii.

Samochód z nielegalnymi imigrantami ujawniony na autostradzie A2 w Lubuskiem. Mundurowi zatrzymali trzynastu obywateli Rosji, Afganistanu i Tadżykistanu.

Pościg na autostradzie A2. Służby ścigały samochód z nielegalnymi imigrantami, który jechał w stronę Niemiec. Łącznie mundurowi zatrzymali pięć osób.

W pobliżu granicy z Niemcami ujawniono samochód z nielegalnymi imigrantami. 24-letni Gruzin przewoził czterech obywateli Syrii. Wszyscy zostali zatrzymani.

Samochód z nielegalnymi imigrantami ujawniony koło Krosna Odrzańskiego. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej zatrzymał do sprawy sześć osób.

Samochód z nielegalnymi imigrantami zatrzymany koło Nowej Soli. 30-letni Ukrainiec przewoził autem obywateli Iraku i Egiptu. Prawdopodobnie zmierzali do Niemiec.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u