Schronisko w Zielonej Górze zmieni swoje oblicze. Jego przebudowa pochłonie ponad 13,1 miliona złotych. Zobaczcie, jak ma wyglądać.

Schronisko w Zielonej Górze doczeka się przebudowy? Urząd Miasta Zielona Góra ogłosił przetarg na jego modernizację. Zobaczcie, jak ma wyglądać.

W Zielonej Górze tzw. afera ZIT trwa w najlepsze. Teraz Janusz Kubicki grzmi, że to przez marszałek województwa w schronisku cierpią i marzną zwierzęta.

Inflacja bije po kieszeniach Polaków. Skutki rosnących cen odczuwa też m.in. Schronisko w Zielonej Górze, które prosi o pomoc w zakupie karmy dla zwierząt.

Od 2021 roku schroniskiem dla zwierząt w Zielonej Górze będzie zarządzało OTOZ Animals. Stowarzyszenie pokieruje nim przez najbliższe trzy lata.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u