Pożar w Tomaszowie koło Żagania. W ogniu stanęło składowisko wraków samochodowych. Na miejscu pracuje już 50 zastępów straży pożarnej. Działania potrwają wiele godzin.

Groźna sytuacja na stacji paliw w Zielonej Górze. Kierowca odjechał z podpiętym wężem gazu LPG. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej.

Wypadek na A2 w Lubuskiem. Przewrócił się samochód przewożący butle z podtlenkiem azotu. Doszło do ich rozszczelnienia. Autostrada jest całkowicie zablokowana.

Wyciek substancji chemicznej na terenie firmy w Zielonej Górze. Na miejscu pracuje już straż pożarna, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego.

Niebezpieczny wyciek amoniaku w zakładzie w Nowej Soli. Na miejscu pracuje już straż pożarna. Ewakuowano wszystkich pracowników.

Szkoła Podstawowa w Zwierzynie została ewakuowana. Dzieciom kręciło się w głowach. Na miejsce przyjechała m.in. Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego.

Podejrzana paczka trafiła do Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Do akcji ruszyli strażacy z grupy chemicznej. Na szczęście były to tylko ćwiczenia.

W trakcie transportu doszło do wycieku substancji ze zbiornika. Do akcji ruszyli strażacy z grup chemicznych. Na szczęście były to tylko ćwiczenia na autostradzie A2 w Lubuskiem.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u