Stelmet Falubaz Zielona Góra oficjalnie poinformował o nowych zawodnikach. Sprawdź, kto dołączy do klubu na sezon 2023.

Stelmet Falubaz Zielona Góra nie awansował do PGE Ekstraligi. Pokłosiem tego jest rezygnacja dwóch osób ze spółki ZKŻ SSA. Obecnie rządzi nią tylko prezes.

Falubaz Zielona Góra wygrywa z drużyną Wilki Krosno w finałowym meczu eWinner 1. Ligi 49:41. Niestety strat nie udało się odrobić i to Krośnianie wchodzą do PGE Ekstraligi.

Falubaz Zielona Góra przegrywa z drużyną Wilki Krosno w pierwszym meczu finałowym eWinner 1. Ligi. Krośnianie wygrali spotkanie 50:40.

Stelmet Falubaz Zielona Góra awansował do finału eWinner 1. Ligi. Co prawda Abramczyk Polonia Bydgoszcz wygrała mecz 47:43, ale nie zdołała odrobić strat.

Stelmet Falubaz Zielona Góra wygrywa z Abramczyk Polonią Bydgoszcz 55:35. Teraz to Zielonogórzanie są niezwykle blisko awansu do finału eWinner 1. Ligi.

Gdzie oglądać żużel Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Stelmet Falubaz Zielona Góra i Stelmet Enea BC Zielona Góra łączą siły by wesprzeć zbiórkę pieniędzy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u