Stwierdzenie zgonu to często kłopotliwa sprawa. Jest przecież wiele sytuacji, gdy lekarz rodzinny odmawia przyjazdu. Powiat nowosolski ma więc koronera.

Stowarzyszenie Medyk przekazało defibrylatory AED dla miasta Nowa Sól i Bytomia Odrzańskiego. Ratownicy chcą stworzyć sieć AED w całym województwie lubuskim.

Torba medyczna, a przy niej detektor tlenku węgla. Czujniki trafiły do każdego zespołu pogotowia z Nowej Soli. Sprzęt zwiększy bezpieczeństwo ratowników i pomoże postawić trafną diagnozę w przypadku zatruć czadem.

W Otyniu uruchomiono samochodowy punkt pobrań wymazów w kierunku koronawirusa. Test trwa tylko kilka minut. Co ważne, nie ma dużych i wielogodzinnych kolejek.

Torba medyczna, a przy niej detektor tlenku węgla. Czujniki trafiły do każdego zespołu pogotowia z Zielonej Góry. Sprzęt zwiększy bezpieczeństwo ratowników i pomoże postawić trafną diagnozę w przypadku zatruć czadem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u