Strażacy ze Świebodzina służą pomocą również po służbie. Ostatnio kilku z nich udzieliło pomocy poszkodowanej rowerzystce. Kolejny zareagował na pożar sklepu.

Groźny wypadek podczas pracy w jednym z zakładów produkcyjnych w Świebodzinie. Trzech pracowników zostało porażonych prądem!

Pożar w Zbąszynku. W ogniu stanął sklep z odzieżą. Na miejscu pracowało dziewięć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Akcja służb w Świebodzinie. W mieszkaniu ulatniał się czad. Trzy dziewczynki trafiły do szpitala - wśród nich była 5-latka.

Szesnaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem hali i magazynów w miejscowości Łąkie koło Świebodzina. To budynki fabryki, w której produkowano meble.

Samochód osobowy uderzył w tył naczepy ciężarówki na lubuskim odcinku autostrady A2. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało. 

Pożar w opuszczonym hotelu w Łagowie. Z ogniem walczyło 5 zastępów straży pożarnej. 

Nowy samochód ratownictwa technicznego trafił do strażaków ze Świebodzina. Jego wartość to ponad 2,6 miliona złotych. Zobacz, co się na nim znajduje.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u