Pożar koło Świebodzina. Ogień pojawił się w zabytkowym pałacu, w którym działa boutique hotel. Trwają działania strażaków.

Groźny pożar budynku w Kosieczynie. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów straży pożarnej. Nikt nie został ranny.

Pożar w Świebodzinie. W Nowy Rok w ogniu stanął miś, który był świąteczną dekoracją. Policja szuka świadków zdarzenia.

Straż pożarna wezwana do pożaru w Zbąszynku. Zadymienie opanowało zakład mięsny. Na miejsce wysłano dziewięć zastępów straży pożarnej.

Nowe samochody gaśnicze trafiły do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Zielonej Górze i Świebodzinie. To ciężkie wozy, które zabierają 5000 litrów wody.

Pożar w Świebodzinie. Płonęło mieszkanie w kamienicy przy ulicy Głogowskiej. Z ogniem walczyły trzy zastępy straży pożarnej.

Akcja służb w Smardzewie pod Świebodzinem. W budynku doszło do wybuchu. Ewakuowano okolicznych mieszkańców!

Ogromny pożar pod Świebodzinem. Ogień strawił blisko 100 hektarów ścierniska oraz zboża na pniu. W akcji 13 zastępów straży pożarnej. 

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u