Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Ogień pojawił się w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Dolinki. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Pożar w Deszcznie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży pożarnej. Niestety jedna osoba zginęła. To kobieta.

Trzy nowe samochody gaśnicze zasilą jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,8 miliona złotych. Zobacz, gdzie trafią.

Państwowa Straż Pożarna w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje czterech funkcjonariuszy. Wszyscy nowi strażacy będą brali udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Groźny pożar na terenie Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. Spłonęło jedno z pomieszczeń na oddziale psychiatrycznym!

Lubuscy strażacy biorą udział w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystko z powodu wypadków pojazdów pożarniczych i samych ratowników.

Pożar w Kłodawie koło Gorzowa Wielkopolskiego. W ogniu stanął samochód osobowy. Pojazd doszczętnie spłonął.

Gorzowskie Manewry Ratownicze to duży sprawdzian strażackich umiejętności. W zawodach rywalizowało 10 jednostek OSP. Wszystko po to, aby sprawdzić się w boju.

Strona 1 z 10

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u