Pożar w Bytnicy koło Krosna Odrzańskiego. Płonie budynek wielorodzinny. Z ogniem walczy dziewięć zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Trzy nowe samochody gaśnicze trafiły do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,8 miliona.

Wypadek w Krośnie Odrzańskim. Motocyklista uderzył w tył osobówki. Poszkodowany trafił do szpitala.

Płonie zboże na pniu w pobliżu wsi Kosierz pod Krosnem Odrzańskim. Trwa walka z pożarem!

Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim i Żarach poszukują nowych strażaków. Wszystkie stanowiska związane są z bezpośrednim udziałem w akcjach.

Kilkumiesięczne dziecko miało problemy z oddychaniem. W akcję ratowniczą zaangażowano śmigłowiec LPR oraz trzy zastępy straży pożarnej!

Trzy nowe samochody gaśnicze zasilą jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,8 miliona złotych. Zobacz, gdzie trafią.

Pożar pod Krosnem Odrzańskim. W miejscowości Lubiatów (gmina Dąbie) w ogniu stanął budynek gospodarczy. Na miejscu pracowało dziesięć zastępów straży pożarnej.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u