Państwowa Straż Pożarna w Międzyrzeczu szuka nowych funkcjonariuszy. Wszyscy strażacy docelowo będą brali udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Pożar w Przytocznej. Nocą w ogniu stanęły samochody dostawcze na terenie firmy transportowej. Dwa pojazdy całkowicie spłonęły.

Śnięte ryby w Obrze w okolicach Trzciela. Strażacy rozstawili specjalne zapory na rzece, a ryby były sukcesywnie wyławiane. Pobrano próbki wody do badań.

Ogromny pożar budynku gospodarczego pod Międzyrzeczem. Z ogniem walczy kilkanaście zastępów straży pożarnej. Słup czarnego dymu było widać z wielu kilometrów!

Nocny pożar w Trzebiszewie. W ogniu stanął budynek gospodarczy. W środku znajdowały się konie, które udało się ewakuować. Akcja strażaków trwałą do rana.

Pożar w Międzyrzeczu. Na terenie jednej z firm w ogniu stanął zbiornik z olejem. Do akcji wysłano pięć zastępów straży pożarnej.

Pożar w Murzynowie koło Skwierzyny. Jedna osoba z poparzeniami została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

Pożar w Skwierzynie. W ogniu stanął samochód dostawczy, który znajdował się w pobliżu budynku mieszkalnego. Pojazd doszczętnie spłonął.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u