Nietypowa interwencja strażaków z OSP Trzciel na rzece Obra. Takich działań chyba nikt jeszcze nie widział.

Pożar koło Przytocznej w powiecie międzyrzeckim. Płoną baloty słomy. Trwają działania strażaków.

Stan rzeki Warta cały czas się zwiększa. Poziom zbliża się do stanu alarmowego. W Skwierzynie straż pożarna wypompowywała wodę z kanału, ponieważ stanowiła zagrożenie.

Wypadek koło Międzyrzecza. Osobówka uderzyła w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Państwowa Straż Pożarna w Międzyrzeczu ma nowy pojazd. Jest on jednak nietypowy, szczególnie w porównaniu do reszty strażackiego taboru.

Państwowa Straż Pożarna w Międzyrzeczu szuka nowych funkcjonariuszy. Wszyscy strażacy docelowo będą brali udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Pożar w Przytocznej. Nocą w ogniu stanęły samochody dostawcze na terenie firmy transportowej. Dwa pojazdy całkowicie spłonęły.

Śnięte ryby w Obrze w okolicach Trzciela. Strażacy rozstawili specjalne zapory na rzece, a ryby były sukcesywnie wyławiane. Pobrano próbki wody do badań.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u