Pożar w Słubicach. Nocą w ogniu stanęły autobusy pozostawione na parkingu. Ogień objął też samochód osobowy.

Pożar w Ośnie Lubuskim. W ogniu stanął pustostan. Dwie osoby zginęły. To kolejny pożar ze skutkiem śmiertelnym w Lubuskiem.

Pożar w Słubicach. Płonął budynek mieszkalny. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży pożarnej. Straty są duże.

Pożar w Cybince. Płonął lokal w budynku mieszkalnym. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Jedna osoba została poszkodowana.

Pożar w Ośnie Lubuskim. Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej. Niestety bilans jest tragiczny: jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne.

Samochód wpadł do Odry w okolicach Słubic. W środku był kierowca, który wyszedł z wnętrza, a następnie czekał na pomoc na dachu pojazdu.

Państwowa Straż Pożarna w Słubicach poszukuje trzech funkcjonariuszy. Wszyscy nowi strażacy docelowo będą brali udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Nocny pożar drewnianego budynku mieszkalnego w Starych Biskupicach pod Słubicami. W akcji 5 zastępów straży pożarnej!

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u