Pożar w Trzebiechowie koło Sulechowa. Płonie budynek gospodarczy. Z ogniem walczy już osiem zastępów straży pożarnej. Sytuacja nie jest opanowana.

Wypadek w Sulechowie. Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu. Są ranni.

Makabrycznego odkrycia dokonał przypadkowy przechodzień. Zwłoki mężczyzny dryfowały w stawie na terenie Sulechowa. Na miejscu pracują służby.

Sześć osób podtruło się tlenkiem węgla na terenie zakładu rolnego w Klępsku. Ewakuowano ponad 30 osób. Trwa akcja służb ratowniczych.

Pożar w Brodach koło Sulechowa. Płonął dach szkoły. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Pożar koło Sulechowa. W domu zapaliła się sadza w kominie. Ogień rozprzestrzenił się też na jedno z pomieszczeń. Jedna osoba została poszkodowana.

Nowy samochód gaśniczy zasilił Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Sulechowie i jeździ już do akcji. To wóz z funkcją piany sprężonej. Kosztował ponad 1,5 miliona.

Osiem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem zboża i ścierniska w pobliżu Kargowej. Ogień objął kilkanaście hektarów pola uprawnego. Spłonął też kombajn.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u