Śmiertelny wypadek na DW 278 koło Nietkowic. Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala. 

Pożar w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie. Przyjechali strażacy, ruszyła ewakuacja. Ale spokojnie, to były tylko ćwiczenia.

Pożar doszczętnie strawił mieszkanie czteroosobowej rodziny z Sulechowa. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców!

Groźny pożar mieszkania w Sulechowie. W akcji gaśniczej pięć zastępów straży pożarnej. Ewakuowano mieszkańców bloku!

Płonie drewniana stodoła w miejscowości Kije pod Sulechowem. Budynek uległ zawaleniu. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

Kościół w Klępsku jest "odwiedzany" przez strażaków z Sulechowa niemalże codziennie i to nawet po kilka razy. Powodem są wezwania z monitoringu pożarowego.

Pożar w Sulechowie. Płonie pustostan. Z ogniem walczy dziewięć zastępów straży pożarnej. Sytuacja cały czas nie jest opanowana.

Wypadek w Sulechowie. Jedna osoba została ranna po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u