Pożar w Żaganiu. Ogień pojawił się w szpitalu. Pacjenci zostali ewakuowani i przewiezieni karetkami do okolicznych szpitali. Na miejscu pracowało 14 zastępów straży pożarnej.

Nocny pożar składowiska opon w Gozdnicy. W akcji gaśniczej brało udział 12 zastępów straży pożarnej. Działania trwały 7 godzin!

Wypadek koło Żagania. Na wojewódzkiej "296" zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały poszkodowane. Trasa jest zablokowana.

Pożar w Żaganiu. Płonęło mieszkanie w bloku przy ulicy Keplera. Lokal prawdopodobnie podpalił 19-latek, którego zatrzymała już policja.

Pożar w miejscowości Borowe (powiat żagański). Płonęły zabudowania gospodarcze. Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej.

Nowe samochody gaśnicze trafiły do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Żaganiu oraz Sulęcinie. To ciężkie wozy, które zabierają 5000 litrów wody.

Cztery nowe samochody gaśnicze z funkcją piany sprężonej trafią do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,5 miliona.

Nowe samochody gaśnicze z funkcją piany sprężonej trafią do czterech jednostek Państwowej Straży Pożarnej w województwie lubuskim. Ruszył już przetarg.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u