Trzy nowe samochody gaśnicze trafiły do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,8 miliona.

Pożar domu w miejscowości Łaz pod Żarami. Z ogniem walczy 6 zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza!

Cztery nowe samochody gaśnicze z funkcją piany sprężonej trafiły do jednostek Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,5 miliona.

Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim i Żarach poszukują nowych strażaków. Wszystkie stanowiska związane są z bezpośrednim udziałem w akcjach.

Poranny pożar domu w miejscowości Drzeniów koło Lubska. W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów straży pożarnej!

Trzy nowe samochody gaśnicze trafią do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Lubuskiem. Komenda Wojewódzka PSP ogłosiła już przetarg na zakup wozów.

Pożar w Żarach. W środku nocy w ogniu stanął sklep monopolowy. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej. Prawdopodobną przyczyną było podpalenie.

Trzy nowe samochody gaśnicze zasilą jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,8 miliona złotych. Zobacz, gdzie trafią.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u