Wypadek koło Sulęcina. Osobówka z impetem uderzyła w płot. Kierująca uciekła, zostawiając rannego pasażera. Powód ucieczki po chwili był już jasny.

Nietypowa interwencja strażaków w Lubniewicach koło Sulęcina. Ich pomocy potrzebował lis, który utknął w trakcie wędrówki.

Groźne zdarzenie koło Sulęcina. Silne porywy wiatru spowodowały, że drzewo spadło na samochód. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Pożar samochodu na A2 w okolicach Torzymia. Dostawczak doszczętnie spłonął. Autostrada była całkowicie zablokowana.

Pożar w Torzymiu. Płonął pustostan. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej. Niestety jedna osoba zginęła, strażacy znaleźli zwęglone zwłoki.

Pożar w Długoszynie koło Sulęcina. Po wybuchu gazu płonęło mieszkanie w bloku. Lokatorzy ratując się przed ogniem wyskoczyli przez okno.

Pożar na autostradzie A2 w Lubuskiem. W rejonie MOP Koryta palił się samochód osobowy. Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej.

Struś odwiedził Szkołę Podstawową w Gądkowie Wielkim w powiecie sulęcińskim. Do akcji wysłano strażaków, którzy ujęli zwierzę. Okazało się, że uciekł z gospodarstwa.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u