Pożar w Nowogrodzie Bobrzańskim. Płonęło mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Państwowa Straż Pożarna w Zielonej Górze szuka nowych funkcjonariuszy. Wolnych jest osiem etatów. Wszystkie w Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych.

Wybuch i pożar w Zielonej Górze. Kierowca zginął na miejscu, spłonął żywcem. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie tragedii.

Tragiczny pożar w Zielonej Górze. Spłonął samochód osobowy. W środku strażacy natrafili na zwęglone zwłoki. Działania służb cały czas trwają.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w budynku przy ulicy Jędrzychowskiej. Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej.

Wypadek w Sulechowie. Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu. Są ranni.

Pożar w Zielonej Górze. Pięć zastępów straży pożarnej wysłanych do pożaru budynku mieszkalnego. Trwa akcja gaśnicza.

Akcja straży pożarnej w Filharmonii Zielonogórskiej. Wszystkich ewakuowano. Ale spokojnie, to były tylko ćwiczenia.

Strona 1 z 67

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u