W Zaborze podczas prac budowlanych uszkodzono rurę z gazem. Z pobliskiego urzędu ewakuowano pracowników, a droga została zamknięta.

Pożar samochodu na trasie S3 w okolicach Zielonej Góry. Przód osobówki doszczętnie spłonął. Droga była zablokowana.

Pożar w Klenicy. Płomienie pojawiły się w jednym z domów. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Wybuch gazu w Nowogrodzie Bobrzańskim. Domek letniskowy uległ całkowitemu zawaleniu. Jedna osoba trafiał do szpitala!

Komendant Główny PSP gen. bryg. Andrzej Bartkowiak pojawił się w Zielonej Górze. Dziękował strażakom za akcję podczas pożaru hali w Przylepie. Rozdał też kasę dla OSP.

Pożar w Zielonej Górze. Przy ulicy Węgierskiej w ogniu stanął samochód osobowy. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Nietypowa akcja strażaków z Zielonej Góry. Mundurowi ratowali sarnę, która znalazła się w tarapatach i potrzebowała pomocy.

Kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej, kilkuset strażaków i ponad 24 godziny walki z żywiołem. Żywiołem, który w przyszłości może okazać się śmiercionośny. 

Strona 1 z 60

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u