Pożar w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w serwerowni. - Personel rozpoczął ewakuację - podaje mł. bryg. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskich strażaków.

Nurkowie ze straży pożarnej i wojska działają na jeziorze Rakowe w Wędrzynie. W ten sposób doskonalą swoje umiejętności. Testują też nowe wyposażenie.

WOŚP 2024. Sprawdź, co możesz wylicytować w serwisie Allegro. Strażacy w Zielonej Górze zapraszają do jednostek, można też wybrać się na strzelnicę.

Focus Mall Zielona Góra. Na miejsce przyjechała straż pożarna. Doszło do pożaru.

Tragiczny pożar w Zielonej Górze. Płonął dom jednorodzinny. Jedna osoba zginęła. Na miejscu wciąż pracuje straż pożarna oraz policja.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w jednej z hal na terenie strefie przemysłowej w Nowym Kisielinie. Trwa akcja strażaków.

Pożar w Zielonej Górze. Płomienie pojawiły się w hali na strefie przemysłowej. Na miejscu pracuje 6 zastępów straży pożarnej.

Tragiczny pożar auta w Zielonej Górze. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki. Trwa ustalanie tożsamości ofiary.

Strona 1 z 64

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u