Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali motocyklistę, który przekroczył prędkość o 80 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące i dostał spory mandat.

Taksówkarz z zatrzymanym prawem jazdy woził pasażerów. Mężczyzna stracił "prawko", ponieważ przekroczył 24 punkty karne. Wpadł w centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Policjanci z Żagania nieustannie eliminują piratów drogowych. Ostatnio w ciągu jednego dnia swoje prawo jazdy straciło dwóch kierowców. Obaj wpadli na krajowej "12".

Policjanci z Zielonej Góry działają w ramach grupy SPEED. Ostatnio w okolicach Sulechowa kierowca zgromadził 24 punkty karne. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Kierowca ciężarówki używał karty innego kierowcy w tachografie. Mężczyzna został zatrzymany we Wschowie. Szofer stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Kierowca ciężarówki używał karty innego kierowcy w tachografie. Mężczyzna wpadł na autostradzie A2 w okolicach Świecka. Szofer stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Trzy prawa jazdy zatrzymali wczoraj policjanci z drogówki w Zielonej Górze. Wszystkie za przekroczenie prędkości. Niechlubny rekordzista jechał za dużo o 71 km/h.

Kierowca ciężarówki prawie od miesiąca jeździł bez karty kierowcy. Wpadł na krajowej "24" w Lubuskiem. Obywatel Filipin stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u