Młody kierowca BMW gnał przez Żagań i wpadł na policyjną "suszarkę". 22-latek stracił prawo jazdy. Otrzymał też spory mandat.

Za nic miał ograniczenie. Mężczyzna pędził 110 km/h przez Nowa Sól. Stracił prawo jazdy i dostał mandat.

Był pod wpływem alkoholu i prowadził samochód. Pijany przyjechał na policję w Gorzowie Wielkopolskim, aby sprawdzić, czy jest trzeźwy. Policjanci byli bezwzględni.

Motocyklista przekroczył prędkość, bo za nic miał ograniczenie. Zatrzymali go policjanci z Międzyrzecza. Stracił prawo jazdy i otrzymał spory mandat.

Za nic miał ograniczenie. Mężczyzna pędził 131 km/h przez wieś. Stracił prawo jazdy, a mandat za przekroczenie prędkości wyniósł 2500 zł i 15 punktów karnych.

Policjanci z Zielonej Góry nieustannie eliminują piratów drogowych. Ostatnio swoje prawa jazdy straciło trzech kierowców. Wiemy, gdzie wpadli.

Za nic miał ograniczenie. Kierowca Mercedesa pędził 120 km/h przez wieś. Wpadł w ręce policji i został srogo ukarany. Nie powinien wsiąść szybko za kierownicę.

Dziś w województwie lubuskim policja prowadziła działania "Prędkość". Do akcji wkroczyła m.in. grupa SPEED z Zielonej Góry. Efekty pojawiły się bardzo szybko.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u