Potrącenie Zielona Góra. 19-letni kierowca BMW w trakcie driftowania potrącił 15-latkę. Wcześniej driftował na rondzie. Teraz stanie przed sądem.

Za nic miał ograniczenie. Mężczyzna pędził 122 km/h przez wieś. Stracił prawo jazdy, a mandat za przekroczenie prędkości wyniósł 2500 zł i 15 punktów karnych.

Policjanci z Żagania nieustannie eliminują piratów drogowych. Ostatnio swoje prawa jazdy straciło czterech kierowców. Gdzie wpadli?

Kierowca po narkotykach zatrzymany w Sulęcinie. Okazało się, że 18-latek niedawno zdał egzamin. Tym sposobem nie zdążył odebrać prawka, a już je stracił.

Mandat za przekroczenie prędkości w wysokości 3000 złotych, 13 punktów karnych i utrata prawa jazdy. To kara dla 37-latka, który jechał Audi 106 km/h.

Mandat za przekroczenie prędkości w wysokości 2500 złotych, 15 punktów karnych i utrata prawa jazdy. To kara dla kierowcy, który jechał 115 km/h przez Bytnicę.

Kierowca Audi w kilka sekund nazbierał 42 punkty karne na drodze w okolicach Żagania. 25-latek stracił prawo jazdy. Dostał też 2 tysiące złotych mandatu.

Mandat za przekroczenie prędkości w wysokości 5000 złotych, 15 punktów karnych i utrata prawa jazdy. To kara dla 30-latka, który jechał 134 km/h przez Przytoczną.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u