Naczepa ciężarówki uderzyła w dom w miejscowości Niwiska pod Zieloną Górą. Budynek został mocno uszkodzony. Czy dalej nadaje się do zamieszkania oceni nadzór budowlany.

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w budynku mieszkalnym. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej.

Akcja straży pożarnej i policji w Zielonej Górze. Zgłaszający zauważyli dziecko przebywające na balkonie. Chłopiec został pozostawiony bez opieki.

Pożar koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Płonął las w rejonie wsi Łagoda. Ogień gasiło 14 zastępów straży pożarnej oraz 2 samoloty. Spłonęły blisko 3 hektary ścioły.

Pożar na balkonie mieszkania w bloku na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. W akcji cztery zastępy straży pożarnej

Tragiczne zdarzenie na trasie S3 w Zielonej Górze. Doszło do próby samobójczej. Ruch w kierunku Nowej Soli jest zablokowany. 

Pożar w Zielonej Górze. W ogniu stanął samochód osobowy. Pojazd doszczętnie spłonął. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Kolizja na drodze krajowej nr 27 na odcinku Piaski - Nowogród Bobrzański. Zderzyły się dwa samochody. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Strona 1 z 57

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u