Na sulechowskim Placu Ratuszowym na spontaniczny spacer wybrało się mnóstwo ludzi. Szacuje się, że w wydarzeniu wzięło udział aż 2 tysiące osób.

Policjanci z Sulechowa ustalili i zatrzymali podejrzanego o zuchwałą kradzież samochodu dostawczego. Mężczyzna na oczach pracowników wsiadł do samochodu, w którym znajdowały się kluczyki i odjechał w nieznanym kierunku.

Decyzją Kapituły Programu Symbol, Centrum Energetyki Odnawialnej UZ w Sulechowie dostało tytuł Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2019.

Informacje o nabożeństwach, które odbędą się 1 listopada br. na cmentarzach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej:

Olga Tokarczuk - polska pisarka, eseistka, poetka i autorka scenariuszy laureatką Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za rok 2018.

Serdecznie zapraszamy miłośników fotografowania do wspólnego pleneru z okazji 700 – lecia Sulechowa.

Na trasie Sulechów - Trzebiechów samochód osobowy czołowo uderzył w drzewo. Kierowcy nic się nie stało, ucierpiał jedynie pojazd.

Na poczatku wakacji ruszała III ogólnopolska zbiórka używanych okularów "Okulary dla Afryki". Akcja trwa do końca września.

Strona 1 z 20

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u