Kradzież w szpitalu w Zielonej Górze. Złodziej okradł pracownika lecznicy. Kryminalni zatrzymali 25-letniego złodzieja, który jest im doskonale znany.

Niecodzienna i wzruszająca uroczystość w szpitalu w Zielonej Górze. Pani Jolanta i pan Jerzy powiedzieli sobie "tak". Były obrączki i tort.

Jeszcze przez 2 godziny można zapisac się na cykl marcowych wydarzeń w szpitalach, których celem jest podniesienie świadomości o naszym zdrowiu i sposobach na jego poprawę. Najbliższe spotkanie w już w ten weekend.

Pożar w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w serwerowni. - Personel rozpoczął ewakuację - podaje mł. bryg. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskich strażaków.

Szpital Zielona Góra przebudowuje układ drogowy i są problemy z parkowaniem. Policja będzie odholowywać auta, które stoją na zakazie.

Dziś pacjenci Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze mieli wyjątkowych gości. To w ramach akcji "Alpiniści dla WOŚP". Na linach spuścili się też strażacy.

Zaginął Wiktor Sieradzki. 77-latek wyszedł ze szpitala w Zielonej Górze. Trwa akcja poszukiwawcza.

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze prowadzi akcję zbierania mleka od zdrowych i chętnych kobiet. Wcześniaki potrzebują mleka kobiecego, aby lepiej rozwijać się i chronić przed infekcjami. 

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u