Szpital Zielona Góra. Lecznica wznowiła możliwość odwiedzin u pacjentów. Goście zobowiązani są do noszenia maseczek, ale jest też wiele innych ograniczeń.

Lubuszanka, zielonogórzanka Marta Maciejewska napisała powieść, którą poświęciła lekarzom szpitala oddziału neonatologii w Zielonej Górze. Autorka honorarium ze sprzedaży w całości przekaże Szpitalowi. 

Szpital w Zielonej Górze otrzymał siatki do rekonstrukcji piersi po mastektomii. Tego typu rozwiązanie jest w Polsce nowością oraz rzadkością.

Kolejny sprzęt od WOŚP trafił do szpitala w Zielonej Górze. Specjalistyczne narzędzia trafiły na oddział Chirurgii i Urologii Dziecięcej.

Szpital Tymczasowy w Zielonej Górze po 480 dniach pracy, kończy działalność. Leczyło się w nim ponad 3 tys. pacjentów!

Silny wiatr uszkodził drzewo przy wejściu do zielonogórskiego szpitala. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

Awaria telefonów w zielonogórskim szpitalu. Nie można dodzwonić się do placówki, problem występuje również w połączeniach wychodzących ze szpitala.

Nastolatek z Gorzowa Wielkopolskiego zatruł się tlenkiem węgla. Leczenie odbywa w zielonogórskim szpitalu, gdzie korzysta z komory hiperbarycznej!

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u