Pięć osób dostało szanse na drugie życie dzięki 38-letniemu mężczyźnie, który został dawcą organów

Szpital Uniwersytecki zaprasza przyszłe mamy do zapoznania się z Blokiem Porodowym Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. W każdą środę, o godz. 10.00, wykwalifikowany i uśmiechnięty personel pokaże paniom kolorowe sale porodowe oraz oddział dla matek z dziećmi.

Samorząd województwa lubuskiego przeznacza dodatkowe środki na wsparcie dziecięcej psychiatrii w województwie.

Lekarze w Zielonej Górze uratowali zdrowie młodego wokalisty. Dzięki zaangażowaniu specjalistów udało się również zachować czysty głos mężczyzny!

Szpital w Zielonej Górze złożył wniosek o kasę z Funduszu Medycznego. Lecznica chce dostać blisko 15 milionów na przebudowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Czy w Zielonej Górze powstanie Lubuskie Centrum Onkologii? Właśnie ruszyła akcja zbierania podpisów pod petycją "Tak dla lubuskiej onkologii".

Blisko 4 miliony - tyle kosztuje rozbudowa i doposażenie Centralnej Sterylizatorni w Szpitalu w Zielonej Górze. Jest to potrzebne, bo lecznica się rozrasta.

Szpital w Zielonej Górze zlikwidował kolejne ogrodzenia okalające teren lecznicy, co cieszy mieszkańców. Już wkrótce mają pojawić się tam rośliny.

Strona 1 z 12

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u