Niecodzienna i wzruszająca uroczystość w szpitalu w Zielonej Górze. Pani Jolanta i pan Jerzy powiedzieli sobie "tak". Były obrączki i tort.

Szpital Zielona Góra przebudowuje układ drogowy i są problemy z parkowaniem. Policja będzie odholowywać auta, które stoją na zakazie.

Szpital Zielona Góra. Już wkrótce do lecznicy trafi robot Da Vinci. To supernowoczesny sprzęt do zabiegów operacyjnych. Kosztuje aż 14,5 miliona złotych.

Szpital Zielona Góra. Lecznica rozpoczyna wielką modernizację za 47 milionów złotych. Będą nowe drogi, oświetlenie czy parkingi. Co jeszcze się zmieni?

Szpital w Zielonej Górze zyskał nowy budynek dla oddziału intensywnej terapii oraz oddziału okulistyki. Dziś odbyło się jego uroczyste otwarcie.

Szpital w Zielonej Górze złożył wniosek o kasę z Funduszu Medycznego. Lecznica chce dostać blisko 15 milionów na przebudowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Czy w Zielonej Górze powstanie Lubuskie Centrum Onkologii? Właśnie ruszyła akcja zbierania podpisów pod petycją "Tak dla lubuskiej onkologii".

Blisko 4 miliony - tyle kosztuje rozbudowa i doposażenie Centralnej Sterylizatorni w Szpitalu w Zielonej Górze. Jest to potrzebne, bo lecznica się rozrasta.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u