Już drugi raz Stowarzyszenie Petra zaprasza seniorów i niepełnosprawnych korzystających z zielonogórskich placówek na Przegląd Twórczości.

Prawie 45 lat temu Michał Bajor mając niespełna 16 lat wystąpił jednocześnie w konkursie festiwalu w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie.

Serdecznie zapraszamy na najnowszą sztukę Lubuskiego Teatru "Samobójca" w reżyserii Roberta Czechowskiego (premiera 28.04.2018 r.)

Tegoroczna edycja festiwalu "Oblicza Teatru" przyniosła kolejne, radosne chwile.

Kolejna ciekawa propozycja na którą zaprasza Lubuski Teatr. Tancerz Mecenasa Kraykowskiego Witold Gombrowicz w adaptacji i reżyserii Jacka Bunscha.

Stowarzyszenie Petra postanowiło zintegrować osoby starsze i niepełnosprawne. Dziś w Lubuskim Teatrze odbył się przegląd twórczości artystycznych.

W środę 8 listopada w Lubuskim Teatrze zaprezentują się utalentowani seniorzy i osoby niepełnosprawne. Nie zabraknie też koncertu zielonogórskiego zespołu New Message.

Kolejna premiera w Lubuskim Tetarze. Już w październiku teatr w Zielonej Górze zaprasza na "Akademię Pana Kleksa".

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u