Policjanci z Zielonej Góry przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Działania realizowano od wczesnych godzin rannych. Skontrolowano wielu kierowców.

Akcja "Trzeźwy poranek" w Kargowej i Babimoście. Zatrzymano dwóch kierowców pod wpływem alkoholu. Policja zapowiada kolejne działania w całym powiecie.

Policjanci z Zielonej Góry prowadzili dziś akcję "Trzeźwy poranek". Patrole były w mieście i na drogach powiatu. Pięciu kierowców było pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Nowej Soli prowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Patrole działały w mieście i na drogach powiatu. Zatrzymano pięciu kierowców pod wpływem alkoholu.

Policjanci ze Wschowy przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Mundurowi zatrzymali trzech pijanych kierowców oraz trzech rowerzystów na "podwójnym gazie".

Akcja "Trzeźwy poranek" w Gorzowie Wielkopolskim i na trasie S3. Mundurowi zatrzymali 13 kierowców pod wpływem alkoholu. Ośmiu było w stanie nietrzeźwości.

Policjanci z Zielonej Góry wraz z Inspekcją Transportu Drogowego prowadzili dziś akcję "Trzeźwy poranek". Dwóch kierowców było pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Zielonej Góry prowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Patrole działały w mieście i na drogach powiatu. Pięciu kierowców było pod wpływem alkoholu.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u