Wyłudzili pieniądze z funduszy unijnych, a urzędnicy powiadomili prokuraturę. CBA zatrzymało do sprawy pięć osób. Nie wyklucza się jednak kolejnych zatrzymań.

Urząd Marszałkowski zorganizował imprezę na Dzień Kobiet. Panie dosłownie opanowały budynek urzędu w Zielonej Górze. Było muzycznie, zdrowotnie i aktywnie.

Oddaj krew i odbierz tulipany. Taka akcja ruszy już w środę w Zielonej Górze. W Dzień Kobiet krwiobus podjedzie pod Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Czy w Zielonej Górze powstanie Lubuskie Centrum Onkologii? Właśnie ruszyła akcja zbierania podpisów pod petycją "Tak dla lubuskiej onkologii".

Blisko 4 miliony - tyle kosztuje rozbudowa i doposażenie Centralnej Sterylizatorni w Szpitalu w Zielonej Górze. Jest to potrzebne, bo lecznica się rozrasta.

Zmarł Maciej Pawliński, prezes spółki Lotnisko Zielona Góra Babimost. Zarządzał nią od 2021 roku. Miał 54 lata.

Firma Future Wolves Łukasz Mejza dostawała unijne pieniądze na szkolenia. Urząd Marszałkowski wykrył nieprawidłowości i walczy o zwrot środków. Część pieniędzy już wróciła.

Fundusze Europejskie Województwa Lubuskiego. Do regionu trafi 915 milionów euro. Kwota została zwiększona po negocjacjach. Na co zostaną przeznaczone środki?

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u