Już 27 sierpnia w Nowogrodzie Bobrzańskim odbędzie się Lubuski Piknik Zdrowia i Profilaktyki. To okazja, aby skorzystać z darmowych badań czy porad lekarskich.

Zielonogórscy lekarze nie kryją oburzenia zachowaniem wobec pani Joanny z Krakowa, która zażyła tabletkę poronną, bo ciąża miała zagrażać jej zdrowiu. Swój sprzeciw wobec takiemu traktowaniu wyraziła również marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Anna Polak.

Lubuska Odnowa Wsi. Znamy wyniki szóstej edycji konkursu dla organizacji pozarządowych i Kół Gospodyń Wiejskich. Dotację otrzymało 107 projektów z regionu.

Lubuska Baza Turystyczna i Lubuska Baza Sportowa - to z tych programów samorządy otrzymają 3,3 miliona złotych na inwestycje. Zobacz, co powstanie.

Lubuskie zabytki ze wsparciem. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego przeznaczył pieniądze na remonty 37 obiektów. Zobacz, kto otrzymał dotację.

Wyłudzili pieniądze z funduszy unijnych, a urzędnicy powiadomili prokuraturę. CBA zatrzymało do sprawy pięć osób. Nie wyklucza się jednak kolejnych zatrzymań.

Urząd Marszałkowski zorganizował imprezę na Dzień Kobiet. Panie dosłownie opanowały budynek urzędu w Zielonej Górze. Było muzycznie, zdrowotnie i aktywnie.

Oddaj krew i odbierz tulipany. Taka akcja ruszy już w środę w Zielonej Górze. W Dzień Kobiet krwiobus podjedzie pod Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u