Ponad 8,5 milionów złotych - tyle kosztowała inwestycja w szpitalu w Ciborzu. Nastąpiło już oficjalne przecięcie wstęgi.

Droga wojewódzka 295 oficjalnie otwarta po przebudowie. Remont ponad 4-kilometrowej trasy pochłonął miliony złotych. Mieszkańcy czekali na to od lat.

Obwodnica Regionu Kozła już otwarta. Ma odciążyć małe miejscowości. Budowa przeszło 7-kilometrowej trasy pochłonęła sporo pieniędzy.

Polregio kupiło trzy pociągi SA 136. Wszystkie będą jeździły w Lubuskiem. - Realizacja planu naprawczego w tym regionie to priorytet - podkreśla Polregio.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze zaprasza na akcję oddawania krwi. Przed budynkiem stanie krwiobus, w którym odbędzie się zbiórka.

Szpital Zielona Góra. Lecznica rozpoczyna wielką modernizację za 47 milionów złotych. Będą nowe drogi, oświetlenie czy parkingi. Co jeszcze się zmieni?

Lotnisko Zielona Góra Babimost znów ma funkcje wojskowe. Dokumenty zostały podpisane. Port będzie współużytkowany z 31. Bazą Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu.

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich w Lubuskiem. Samorządy dostaną ponad 29 milionów złotych na remonty i budowy dróg. Sprawdź, jakie inwestycje będą realizowane.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u