Za nami kolejna Sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego. Radni przyjęli apel do rządu o działania w sprawie Odry. Poruszono też temat odwołania dyrektora WUP.

Lotnisko Zielona Góra Babimost będzie się dalej rozwijać? Lubuscy politycy rozmawiali o tym w Warszawie. Poruszono temat nowego terminala i budowy dróg.

Strażacy ochotnicy z terenu gminy Szprotawa mają nowe samochody gaśnicze, ale i nie tylko. Wszystko dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.

Blisko 930 tysięcy złotych kosztował remont drogi w miejscowości Niedoradz (gmina Otyń). Drogowcy całkowicie przebudowali 890 metrów trasy.

Otwarto Miasteczko Ruchu Drogowego w Wiechlicach koło Szprotawy. Tu dzieci będą uczyły się bezpiecznego poruszania się na drodze.

Szpital w Nowej Soli oficjalnie ma już nowy blok operacyjny. Dziś trafią na niego pierwsi pacjenci. Jest więcej sal, a stary sprzęt wymieniono na nowy.

Oddaj krew i odbierz dynię. Taka akcja ruszy już w środę w Zielonej Górze. Krwiobus podjedzie pod Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Awantura o unijną kasę z ZIT w Lubuskiem trwa w najlepsze. Prezydent Janusz Kubicki chce wyższych stawek, a mniejsze gminy zaczęły się buntować.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u