Mieszkańcy chcą zmienić nazwę miasta z Gorzów Wielkopolski na Gorzów. Prezydent Jacek Wójcicki przychylił się do wniosku i zorganizuje konsultacje.

Monopoly Gorzów Wielkopolski. Gra jest już gotowa i niebawem trafi do sprzedaży w całej Polsce. Wiemy, kiedy będzie oficjalna premiera.

DHL Supply Chain w Gorzowie Wielkopolskim. Firma otworzyła w mieście centrum logistyczne o powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych.

MZK Gorzów Wielkopolski ma już pierwsze autobusy elektryczne. Pojazdy wyjechały już na linie. Ich zakup wraz z infrastrukturą kosztował ponad 31,7 miliona.

Będzie wycinka drzew w Gorzowie Wielkopolskim. Miasto chce się pozbyć 357 drzew z uwagi na ich zły stan lub kondycję. Sprawdź, gdzie będą prowadzone prace.

Dobiega końca budowa "psiej polany" w Gorzowie Wielkopolskim. W parku Górczyńskim powstaje miejsce aktywności i zabaw dla zwierzaków.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u