Będzie kolejne centrum przesiadkowe w Zielonej Górze. Obejmie autobusy PKS oraz pociągi. Urząd Miasta Zielona Góra pokazał, jak ma wyglądać.

Żłobki Zielona Góra. 1 marca ruszy nabór do placówek oświatowych. Miasto ma łącznie do dyspozycji 596 miejsc, ale tych ma jeszcze przybyć od 1 września.

Zielonogórski Budżet Obywatelski 2024. Są już oficjalne wyniki głosowania. Wygrało 9 zadań, a prezydent Janusz Kubicki dodał jeszcze 3 projekty do realizacji.

Wiadukt na Zjednoczenia w Zielonej Górze jest bardzo zniszczony. Miasto ogłosiło już przetarg na rozbiórkę i budowę kolejnej, zachodniej części.

Lotnisko w Zielonej Górze - Przylepie ma zostać rozbudowane, a do tego powstanie nowa droga? Takie informacje powieszono na klatkach schodowych w mieście.

Zielonogórski Budżet Obywatelski 2024. Sprawdź, jak możesz oddać głos. Do podziału jest 7,5 milionów złotych. Głosowanie zakończy się 14 stycznia.

Zielona Góra uruchomiła światła na ważnym skrzyżowaniu w mieście. Kilka dni temu doszło tam do groźnego wypadku.

Kilkunastometrowa choinka już w Zielonej Górze. Świąteczne drzewo wjechało na deptak w asyście policji. To coroczny prezent dla miasta od leśników.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u