MZK Zielona Góra zyska kolejne autobusy elektryczne. Osiem nowych pojazdów z firmy Solaris Bus & Coach kosztowało blisko 23,6 miliona. Zobacz, jak wyglądają.

Zielona Góra kupuje trzy miniautobusy za 4,7 miliona złotych. Pojazdy mają jeździć wokół deptaka. Urząd pokazał warianty tras, a mieszkańcy krytykują pomysł.

Dziura w drodze, a może uszkodzona latarnia? W Zielonej Górze zgłosisz problem przez aplikacje TransparentneJST, ale czy to się sprawdzi?

Szkoły w Zielonej Górze i nie tylko wzbogacą się o tablety. To w ramach unijnego projektu "Świat nauki - nowe standardy edukacji w szkołach".

Zielona Góra zapłaci za trzy miniautobusy prawie 4,7 miliona złotych. Pojazdy przewiozą 19 pasażerów i mają jeździć wokół deptaka. Mieszkańcy krytykują ten pomysł.

Zielona Góra dostała 25 milionów złotych dofinansowania na remont i modernizację tras. Miasto ma dołożyć drugie tyle. Zobacz, gdzie pojawią się drogowcy.

MZK Zielona Góra zyska kolejne autobusy elektryczne. Pięć nowych pojazdów będzie kosztowało ponad 15 milionów złotych. Dostarczy je firma ARP E-Vehicles.

Urząd Miasta Zielona Góra będzie pracował mniej. Polecenie w tej sprawie wydał prezydent Janusz Kubicki. Pracownicy nie zaczną teraz pracy o godzinie 7:30.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u