Wypadek na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Osobówka uderzyła w bariery. Droga w stronę Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana.

Protest rolników na S3. Ciągniki zablokowały trasę na wysokości Sulechowa. To kolejne utrudnienia na S3 w Lubuskiem.

Wypadek na S3. Osobówka zderzyła się z ciężarówką na trasie Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Zderzyły się dwa pojazdy. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana.

Blokada S3 rozpoczęta. Protest rolników został zaostrzony. Trasa będzie zamknięta całodobowo do odwołania, co spowoduje spore utrudnienia na S3.

Protest rolników na S3 w Lubuskiem. Ciągniki całkowicie zablokowały trasę na wysokości Sulechowa. Utrudnienia na S3 dziś się zakończą. Rolnicy zawieszą strajk.

Protest rolników na S3. Ciągniki zablokowały trasę na wysokości Sulechowa. Rolnicy podjęli decyzję o przedłużeniu strajku. Utrudnienia na S3 potrwają dłużej.

Będzie kolejny protest rolników w Lubuskiem. Tym razem ciągniki zablokują trasę S3. Utrudnienia na S3 będą mogły występować aż przez miesiąc.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u