Jest i on - Luty, a 14tego dnia długo wyczekiwane Walentynki. Święto zakochanych, na które czekają wszystkie pary. To czas na wręczanie sobie drobnych prezentów i spędzanie miło czasu. Kino, teatr, kolacja, a może tym razem romantyczny wieczór w domu? Niezależnie od tego jak spędzicie tegoroczne Walentynki, warto sprezentować drugiej połówce mały i elegancki podarunek. Bransoletka męska będzie świetnym pomysłem.

Dziś w Lubuskim Oddziale Wojewódzkim NFZ odbyło się spotkanie z neurologiem w ramach programu "Środa z Profilaktyką".

Dziś dzień Św. Walentego. Wzrosła sprzedaż pluszowych misiaków i czekoladowych serc. Na wieczór część z nas szykuje romantyczne kolacje, wyjście do kina czy restauracji. - To miły dzień w życiu dla tych, którzy mają swoją walentynkę i trochę bardziej dyskomfortowy dla tych, którzy nie otrzymują Walentynek lub nie mają z kim tego dnia przeżyć - mówi profesor Zbigniew Izdebski.

W zielonogórskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt odbywają się dziś Walentynki. To szczególny dzień dla wszystkich podopiecznych tego miejsca.

Święto Zakochanych nadchodzi wielkimi krokami – wiecie już, jak je spędzić? Szukacie pomysłów? Może warto skorzystać z propozycji Domu Kultury w Sulechowie.

Lubuski Teatr zaprasza na spektakl "Ławeczka, czyli mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach". Opowieść o potrzebie bliskości i zrozumienia, a także o tym, że relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną to nieustanna gra pozorów.

Okażmy bezdomnym zwierzętom dobre serce. Z okazji zbliżających się Walentynek zielonogórskie schronisko po raz kolejny zaprasza do wyprowadzenia psów na spacer. Przyjdź, wyprowadź, spraw zwierzętom radość.

Już w niedzielę na basenie miejskim "Świewoda" w Świebodzinie odbędą się nietypowe i niezwykle zabawne mistrzostwa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u