Niebezpieczne odpady porzucone przy autostradzie A2 w Lubuskiem. Śmieci mogły wjechać z Niemiec. Ruszyły poszukiwania sprawcy.

Po pożarze hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze zanieczyszczony został ciek Gęśnik. Dostały się do niego wody pogaśnicze. Potwierdzają to inspektorzy WIOŚ Zielona Góra.

Transport nielegalnych odpadów zatrzymany przy polsko-niemieckiej granicy w Lubuskiem. Ciężarówkę ujawnili celnicy. Karę dostanie przewoźnik, odbiorca i nadawca.

Inspektorzy WIOŚ Zielona Góra wkroczyli do punktu, gdzie odbywał się nielegalny demontaż samochodów. Mężczyźnie grozi teraz kara od 15 do nawet 500 tysięcy.

Kupił spalone auto w Niemczech i jechał z nim do Polski. Niedaleko granicy wzbudził zainteresowanie służb. Teraz sprawa trafi do prokuratury.

Nielegalna produkcja alkoholu pośród odpadów? Urządzenie do jego wytwarzania ujawnili w okolicach Słubic inspektorzy ochrony środowiska.

Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała nielegalny transport odpadów przy granicy Polski. Ciężarówka jechała z Niemiec. Przewoźnikowi grozi spora kara.

Transport nielegalnych odpadów zatrzymany w Lubuskiem na polsko-niemieckiej granicy. Ciężarówkę pełną śmieci ujawnili celnicy.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u