Mundurowi z ITD Sulęcin trafili nie lada kwiatka. Pusty samochód dostawczy był przeładowany. Jego masa własna była większa o 720 kg od tej wpisanej w dowodzie.

Wypadek pod Świebodzinem. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała koło Świebodzina kierowcę samochodu dostawczego, który jeździł bez prawa jazdy. Dokument zabrano mu w 2009 roku.

Poszukiwany listem gończym mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli Inspekcji Transportu Drogowego. Mężczyzna przewoził meble z Holandii do Polski. 

Pożar w opuszczonym hotelu w Łagowie. Z ogniem walczyło 5 zastępów straży pożarnej. 

Poważny wypadek na autostradzie A2 w powiecie świebodzińskim. Samochód osobowy wjechał w tył naczepy ciężarówki. W akcji śmigłowiec LPR!

Zderzenie dwóch samochodów na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga do Zielonej Góry jest zablokowana!

Nowy samochód ratownictwa technicznego trafił do strażaków ze Świebodzina. Jego wartość to ponad 2,6 miliona złotych. Zobacz, co się na nim znajduje.

Strona 1 z 26

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u