"Romantyk" potrzebował kwiaty na przeprosiny. Zamiast kupić bukiet, wolał go ukraść i włamał się do kwiatomatu. Miał pecha, bo nagrała go kamera.

Pożar koło Świebodzina. Ogień pojawił się w zabytkowym pałacu, w którym działa boutique hotel. Trwają działania strażaków.

Groźny pożar budynku w Kosieczynie. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów straży pożarnej. Nikt nie został ranny.

Zaginął Karol Cieślik. Wyszedł z domu w Lubinicku koło Świebodzina i przepadł bez śladu. Trwa akcja poszukiwawcza.

Kradł auta nie wzbudzając podejrzeń. Robił to w Polsce i Niemczech. Na jego trop wpadli policjanci kryminalni ze Świebodzina. Złodziej trafił za kratki.

Pasażer pociągu PKP Intercity Express z Berlina do Warszawy źle się poczuł i konieczna była interwencja pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Poważny wypadek pod Świebodzinem. Mężczyzna został potrącony przez samochód.

Groźne zdarzenie w Świebodzinie. Było o krok od tragedii. Kierowca Audi wjechał na przejazd kolejowy, gdy zamykały się rogatki. Chwilę później nadjechał pociąg.

Strona 1 z 38

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u