Śmierć nad wodą. Mężczyzna utonął w jeziorze Paklicko Wielkie koło Świebodzina. Był na łódce, która się przewróciła. Ciało 58-latka wyłowiła straż pożarna.

Młodzi ludzie wybrali się pospacerować po przęsłach wysokiego wiaduktu nad drogą ekspresową S3 w okolicach Świebodzina. Ten spacer mógł kosztować ich życie.

Krajowa Administracja Skarbowa przechwyciła nielegalny towar. Ciężarówka z podróbkami ubrań, butów czy torebek została zatrzymana koło Świebodzina.

Policyjny pościg koło Świebodzina. 34-latek uciekł autem, pieszo, a później wpław. Mężczyznę udało się zatrzymać - usłyszał już osiemnaście zarzutów.

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana. Służby wprowadziły objazdy.

Świebodzin. Dwóch pijanych kierowców zatrzymanych w trakcie jednej interwencji. Najpierw wpadł 44-latek, a później jego 39-kolega, który przyjechał mu na pomoc.

Całkowitą ignorancją przepisów ruchu drogowego wykazał się 25-letni kierowca Opla. Mężczyzna w kilka minut "zdobył" 20 punktów karnych oraz 2700 złotych mandatu!

Tragiczny pożar mieszkania w Ciborzu pod Świebodzinem. Jedna osoba nie żyje. W akcji gaśniczej udział brało 8 zastępów straży pożarnej.

Strona 1 z 23

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u