Kolizja na trasie S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Samochód uderzył w bariery energochłonne. Są utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Gorzowa.

Policja ze Świebodzina zatrzymuje pijanych kierowców. Tym razem na terenie powiatu wpadły dwie osoby. Niechlubny rekordzista wydmuchał 2,4 promila alkoholu.

Pożar w Świebodzinie. Płonęło mieszkanie w kamienicy przy ulicy Głogowskiej. Z ogniem walczyły trzy zastępy straży pożarnej.

Tragiczny wypadek na drodze powiatowej pod Świebodzinem. Auto uderzyło w drzewo. Pojazd został rozerwany na dwie części. Jedna osoba nie żyje!

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który jechał ulicami Myszęcina koło Świebodzina. Mężczyzna wydmuchał ponad 1,3 promila alkoholu.

Akcja służb w Smardzewie pod Świebodzinem. W budynku doszło do wybuchu. Ewakuowano okolicznych mieszkańców!

Policjanci ze Świebodzina zatrzymali mężczyznę, który jeździł autem i strzelał z broni. Teraz usłyszał między innymi zarzut usiłowania zabójstwa.

Strona 1 z 35

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u