O krok od tragedii koło Świebodzina. Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu nad trasą S3. Rozmowy z nim podjęli się policjanci.

Wypadek w Świebodzinie. 16-letnia dziewczyna została potrącona przez samochód osobowy. Poszkodowana nastolatka trafiła do szpitala śmigłowcem LPR.

Świebodzin. Mężczyzna przyszedł ze znajomym do mieszkania byłej partnerki. Doszło do kłótni na temat pieniędzy. Sprawę zaognił aktualny chłopak kobiety.

Zaginął Tomasz Stec. 35-letni mężczyzna wyszedł z domu w Wilkowie koło Świebodzina i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już poszukiwania i prosi o pomoc.

Groźna sytuacja na dworcu PKP w Zbąszynku. Obywatel Mołdawii napadł 61-latka, który czekał na pociąg. Cudzoziemiec został zatrzymany. Grozi mu spora kara.

Zabójstwo w Świebodzinie. Robert P. doprowadził do śmierci 7-miesięcznego Wojtusia. Prokuratura przedstawiła nowe fakty w tej sprawie.

Wstrząsająca sprawa w Świebodzinie. Pijany mężczyzna znęcał się nad psem. Bił i kopał czworonoga po całym ciele. Świadkowie nie pozostali obojętni na krzywdę zwierzęcia.

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. Na obwodnicy miasta, czyli "starej trójce" zderzyły się samochody osobowe. Dwie osoby zginęły na miejscu. Droga jest zablokowana.

Strona 1 z 40

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u