Sporo kłopotów przysporzył sobie motorowerzysta zatrzymany przez policjantów z Żar. Mężczyzna był kompletnie pijany. Dalej nie pojechał.

Śmiertelny wypadek w Żarach. Na obwodnicy miasta, czyli drodze krajowej nr 12, samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu. Są utrudnienia.

Wypadek na DK12 koło Żar. Zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na drodze krajowej nr 12 koło Żar. W rejonie Marszowa ciężarówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok. Są ranni.

Chciała szybko zarobić, a w sieci zwróciła uwagę na program inwestycyjny. Postanowiła wyłożyć pieniądze. I tak zamiast dochodów straciła fortunę.

Niebezpieczne zdarzenie na drodze krajowej nr 27 koło Żar. Tafla lodu spadła z ciężarówki i przebiła szybę pojazdu. Kierowca został ranny.

105 Szpital Wojskowy w Żarach ma nowe karetki. Jedna stacjonuje już w Żaganiu, a druga w Iłowej. Nowe ambulanse są przeszło 1,1 miliona złotych.

Tragiczny pożar we wsi Piotrów pod Żarami. Płonął dom wielorodzinny. Jedna osoba zginęła, był to niepełnosprawny mężczyzna. Na miejscu wciąż pracują strażacy.

Strona 1 z 22

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u