Wypadek na drodze krajowej nr 27 pod Żarami. Samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana.

Groźne zdarzenie pod Żarami. Dwuletnie dziecko wpadło do studni na deszczówkę. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Maluch trafił do szpitala w Zielonej Górze.

Tragiczne zdarzenie podczas kolarskiego ultramaratonu. W powiecie żarskim zasłabł 53-letni kolarz. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

Nielegalna przetwórnia tytoniu funkcjonowała w dwóch miejscach w powiecie żarskim. Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała do sprawy dwóch mężczyzn.

Tragiczny poranny wypadek na Drodze Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Trzebiel w powiecie żarskim. Nie żyje 44-letni mężczyzna!

Dwóch mężczyzn próbowało ukraść samochód przy użyciu linki holowniczej. Akcja zakończyła się pełną porażką. "Łup" zjechał z drogi do rowu i uderzył w drzewo. 

Kradli kable telekomunikacyjne, gdy nadjechała policja postanowili uciekać w las. Mężczyzna wziął rower i odjechał zostawiając pomagająca mu w kradzieży kobietę.

Krajowa Administracja Skarbowa ścigała samochód w okolicach Łęknicy (powiat żarski). Kierowca, który przewoził nielegalny tytoń, porzucił auto i uciekł pieszo.

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u