O krok od tragedii w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Stan rzeki Warta cały czas się zwiększa. W Gorzowie Wielkopolskim strażacy układają worki z piaskiem. - Tak wysokiego stanu rzeki nie było od wielu lat - mówią.

Śmiertelny wypadek w Wawrowie pod Gorzowem Wielkopolskim. Policja zatrzymała mężczyznę, który zabił 10-latka. Do sprawy ujęto także dwie osoby.

Policja zatrzymała sprawcę tragicznego wypadku w Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca BMW śmiertelnie potrącił 10-letniego chłopca i uciekł.

Akcja policji w Gorzowie Wielkopolskim. Diler narkotyków wpadł w ręce kryminalnych. Prawdziwy magazyn miał w wynajmowanych pomieszczeniach. Grozi mu spora kara.

Tragedia pod Gorzowem Wielkopolskim. We wsi Koszęcin znaleziono ciało mężczyzny. Śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Płonie garaż. Z ogniem walczy sześć zastępów straży pożarnej.

Zaginął Cezary Maślak. 12-letni chłopiec z Gorzowa Wielkopolskiego przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już jego poszukiwania i prosi o pomoc.

Strona 1 z 55

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u