Chciała zarobić i wystawiła na sprzedaż akcesoria do telefonu. Zamiast tego mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego straciła 30 tysięcy złotych. Szczegóły poniżej.

Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. W Lipkach Wielkich na wojewódzkiej "158" osobówka uderzyła w drzewo. Są ranni. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Strażacy z Gorzowa Wielkopolskiego mogą wygrać specjalnego manekina ćwiczeń i szkoleń. Jego wartość to prawie 6 tysięcy. Potrzebują do tego Waszych głosów.

Pożar koło Gorzowa Wielkopolskiego. Płonie las. Z ogniem walczy już ponad 10 zastępów straży pożarnej i 2 samoloty gaśnicze. Z pewnością to podpalenie.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. W środku nocy spłonął samochód osobowy. Szybko wyszło na jaw, że to podpalenie. Policja zatrzymała już 37-letniego piromana.

Samochód w jeziorze w Kłodawie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję.

Był pod wpływem alkoholu i prowadził samochód. Pijany przyjechał na policję w Gorzowie Wielkopolskim, aby sprawdzić, czy jest trzeźwy. Policjanci byli bezwzględni.

Wyszedł z aresztu, ale nadal świerzbiły go ręce, więc ruszył na "łowy". Wybijał szyby w autach i kradł wartościowe przedmioty. Teraz wpadł w ręce policji.

Strona 1 z 58

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u