Policjanci zatrzymali podpalacza z Gorzowa Wielkopolskiego. Mężczyzna w ciągu kilku dni podpalał śmietniki oraz doprowadził do pożaru publicznej toalety. Teraz 32-latek opowie przed sądem.

Tragiczny wypadek w Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca BMW śmiertelnie potrącił 10-letniego chłopca. Dziecko miało jechać z rówieśnikami na ferie zimowe do Zakopanego. Policja szuka sprawcy wypadku, który uciekł z miejsca zdarzenia. 

Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca trafił do szpitala.

Kompletnie pijany kierowca wiózł dwójkę swoich dzieci i dachował. Mężczyzna został zatrzymany. 

Śmiertelny wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Bus wypadł z drogi i uderzył w mur. Jedna osoba nie żyje, pięć zostało rannych!

Potężna ulewa na północy województwa. W Gorzowie doszło do lokalnych podtopień. Strażacy mają pełne ręce pracy!

Pożar składowiska akumulatorów i beczek z litem we wsi Stanowice pod Gorzowem. Z ogniem walczyło 15 zastępów straży pożarnej.

Pożar mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim. Strażacy uratowali kota. 

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u