Będzie druga karetka w Kostrzynie nad Odrą. Nowy zespół pogotowia ma działać od 1 kwietnia. Mieszkańcy domagali się kolejnego ambulansu już od lat.

Blisko 1,5 promila alkoholu miał pijany kierowca zatrzymany w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyznę ujawnił po służbie funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei.

Tragiczny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca zmarł mimo reanimacji!

Policja zlikwidowała kanał przemytu narkotyków, który wiódł przez województwo lubuskie. Przerzucano głównie marihuanę. Do sprawy zatrzymano cztery osoby.

W Kostrzynie nad Odrą powstanie nowa siedziba Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Strażacy bardzo czekają na tę inwestycję, bo obecny budynek jest bardzo wysłużony.

Przemysław Kamiński z Kostrzyna nad Odrą zbiera na przeszczep łąkotki kolana. Operacja kosztuje przeszło 16 tysięcy złotych.

Będzie druga karetka w Kostrzynie nad Odrą. Zapewnił to wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Nowy zespół pogotowia ma działać od 1 stycznia 2023 roku.

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 22 pod Kostrzynem nad Odrą. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu!

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u