Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany na drodze krajowej nr 31 koło Kostrzyna nad Odrą. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

Krajowa Administracja Skarbowa ujawniła ponad 1500 sztuk podrabianej odzieży. Były na stoiskach handlowych w Gorzowie Wielkopolskim i Kostrzynie nad Odrą.

Druga karetka w Kostrzynie nad Odrą działa już od 1 kwietnia. Dziś poprzez przecięcie wstęgi praca nowego zespołu pogotowia została symbolicznie zainaugurowana.

Krajowa Administracja Skarbowa ujawniła prawie 600 sztuk podrabianej odzieży na bazarach w Słubicach i Kostrzynie nad Odrą. Sprzedawali je obywatele Bułgarii.

Będzie druga karetka w Kostrzynie nad Odrą. Nowy zespół pogotowia ma działać od 1 kwietnia. Mieszkańcy domagali się kolejnego ambulansu już od lat.

Blisko 1,5 promila alkoholu miał pijany kierowca zatrzymany w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyznę ujawnił po służbie funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei.

Tragiczny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca zmarł mimo reanimacji!

Policja zlikwidowała kanał przemytu narkotyków, który wiódł przez województwo lubuskie. Przerzucano głównie marihuanę. Do sprawy zatrzymano cztery osoby.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u