Wypadek w Gubinie. Osobówka uderzyła w motocyklistę. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Policja opublikowała nagranie z momentu zderzenia.

Nielegalni migranci i ich "kurier" zatrzymani w Krośnie Odrzańskim. Kierowca miał ich przerzucić do Niemiec. Wszyscy trafili do specjalnego ośrodka.

Pirat drogowy wpadł w ręce policjantów z Krosna Odrzańskiego. 23-latek stanie przed sądem. Okazało się, że nie miał prawa jazdy.

Nielegalni migranci z Syrii oraz ich kurier, obywatel Ukrainy, zatrzymani koło Krosna Odrzańskiego. Jechali do Niemiec. Po pościgu złapali ich policjanci.

Zdarzenie na niestrzeżonym przejeździe kolejowym koło Krosna Odrzańskiego. Pociąg towarowy uderzył w samochód osobowy. Są utrudnienia na kolei.

Wypadek na drodze krajowej nr 29. W pobliżu Krosna Odrzańskiego dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Mandat za przekroczenie prędkości w wysokości 2500 złotych, 15 punktów karnych i utrata prawa jazdy. To kara dla kierowcy, który jechał 115 km/h przez Bytnicę.

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych to jedno z najbardziej niebezpiecznych zachowań wśród kierowców. Ostatnio zrobił tak kierowca koło Krosna Odrzańskiego.

Strona 1 z 29

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u