Policjanci z Krosna Odrzańskiego prowadzili akcję "Trzeźwy poranek". W trakcie działań zatrzymano trzech kierowców na "podwójnym gazie". Wpadło też dwóch rowerzystów.

"Kurier" przewoził samochodem aż 11 cudzoziemców. Nielegalni imigranci leżeli przykryci kurtkami. Wszyscy zostali zatrzymani, jechali do Niemiec.

Groźne zdarzenie na Drodze Krajowej numer 32 pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba trafiła do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu!

Miał ponad trzy promile alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. W Krośnie Odrzańskim zatrzymali go policjanci. 32-latek stanie przed sądem.

Droga krajowa nr 32 koło Gubina będzie remontowana. GDDKiA Zielona Góra ogłosiła już przetarg na modernizację. - Będzie bezpieczniej - mówią drogowcy.

Wypadek w Gubinie. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby były uwięzione w pojeździe, jedna z nich trafiła do szpitala.

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na Drodze Krajowej numer 32 pod Krosnem Odrzańskim. Trasa jest całkowicie zablokowana!

Od początku roku saperzy z Krosna Odrzańskiego mają bardzo dużo pracy. Zabezpieczyli już między innymi 413 pocisków artyleryjskich oraz 2 bomby lotnicze.

Strona 1 z 27

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u