Pożar stadniny koni w Bronkowie koło Krosna Odrzańskiego. Ogień szybko się rozprzestrzeniał. Z ogniem walczyło 17 zastępów straży pożarnej. Rodzina straciła wszystko.

Policyjny pościg w Gubinie. Kierowca BMW uciekał ulicami miasta. Po zatrzymaniu okazało się, że osobówką uciekał... 16-latek.

Za nic miał ograniczenie. Mężczyzna pędził 131 km/h przez wieś. Stracił prawo jazdy, a mandat za przekroczenie prędkości wyniósł 2500 zł i 15 punktów karnych.

Policyjny pościg koło Krosna Odrzańskiego. Mundurowi ścigali kierowcę Volkswagena, który był poszukiwany. W trakcie ucieczki 31-latek porzucił auto.

Klaudia Antosiewicz z Gubina zaginęła. Trwają poszukiwania w Polsce oraz Niemczech. Policja prosi o pomoc.

Pożar w Gubinie. Ogień pojawił się w jednym z budynków wielorodzinnych. Trwają działania strażaków.

Krosno Odrzańskie ma już nowego włodarza. Obowiązki burmistrza pełni Anna Mikołajczyk. Dziś otrzymała powołanie z rąk Wojewody Lubuskiego Marka Cebuli.

Kompletnie pijany wsiadł za kierownicę i ruszył w miasto. Zatrzymała go policja, bo jego auto co chwilę gasło. Szybko wyszło na jaw, że nie był to jedyny problem.

Strona 1 z 31

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u