Oszustom znów udało się wyłudzić pieniądze. Tym razem w możliwość szybkiego zarobku przez internet uwierzył mieszkaniec powiatu krośnieńskiego!

Strażacy i policjanci poszukują zwłok na rzece Nysa Łużycka w Lubuskiem. Szukają ciała 66-letniego Mariana M., który został zabity przez 41-letnią partnerkę.

Kilkumiesięczne dziecko miało problemy z oddychaniem. W akcję ratowniczą zaangażowano śmigłowiec LPR oraz trzy zastępy straży pożarnej!

Gmina Dąbie. Premier Mateusz Morawiecki powołał komisarza rządowego. Samorządem do czasu nowych wyborów kierować będzie Bogdan Śnieżek.

Prace budowlane w Krośnie Odrzańskim. W godzinach szczytu przejazd przez miasto zajmuje nawet kilkadziesiąt minut! 

Most tymczasowy w Krośnie Odrzańskim został otwarty zgodnie z zapowiedziami. Ruch odbywa się płynnie.

Groźne zdarzenie na drodze powiatowej między Chlebowem a Chojną w powiecie krośnieńskim. Cztery osoby trafiły do szpitali 

Groźne zdarzenie na Drodze Wojewódzkiej numer 276 pod Krosnem Odrzańskim. Osobówka uderzyła w tył zepsutego autobusu. Ranna jedna osoba!

Strona 1 z 24

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u