Patrol funkcjonariuszy z ITD Zielona Góra zatrzymał na drodze krajowej nr 32 nietrzeźwego kierowcę ciężarówki. Szofer przyznał, że pił piwo na weekend.

Motocyklista, chcąc uniknąć kontroli drogowej potrącił policjanta i uciekł. Kawałek dalej kierujący jednośladem rozbił się o ogrodzenie posesji!

Mundurowi z ITD Zielona Góra zatrzymali kierowcę ciężarówki, który jechał na dwóch kartach. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Ponadto jego pojazd był niesprawny.

Oszuści wykorzystują różne metody działania, jedną z nich jest wysyłanie wiadomości SMS z linkiem. Kliknięcie może zainfekować nasz telefon szkodliwym oprogramowaniem a w konsekwencji możemy stracić nawet wszystkie nasze pieniądze zgromadzone na kontach bankowych!

Taryfikator mandatów 2022 mocno dał się już poznać kierowcom. Ostatnio w Krośnie Odrzańskim wpadło dwóch pijanych rowerzystów. Obaj muszą zapłacić 2500 złotych.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Krośnie Odrzańskim. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Droga została zablokowana, a miasto zostało zakorkowane.

Pijany kierowca czołowo zderzył się z innym pojazdem koło Krosna Odrzańskiego. Mężczyzna uciekł i zamienił się miejscami z bardziej nietrzeźwym pasażerem.

Remont mostu Krosno Odrzańskie. GDDKiA Zielona Góra ogłosiła przetarg na przebudowę drogi krajowej nr 29 w mieście. Jaki jest zakres robót?

Strona 1 z 21

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u